fbpx
31 sierpnia 2023

Inwestycja z bliska: Kamieńskiego

Inwestycja Wrocław

Najważniejszym atutem Kamieńskiego 232 jest jego zróżnicowana oferta mieszkań, dostosowana do różnorodnych potrzeb i preferencji przyszłych mieszkańców. W kompleksie znalazło się ponad 40 mieszkań o powierzchniach mieszczących się w przedziale od 25,73 do imponujących 80 metrów kwadratowych. Ta różnorodność metrażowa pozwoliła na stworzenie przestrzeni, która jest przystępna dla różnych grup społecznych, od singli po rodziny. Jednak to nie tylko powierzchnia czyni z Kamieńskiego 232 wyjątkowe miejsce do życia.

Już w sobotę 16 września organizujemy dla wszystkich zainteresowanych osób Dzień Otwarty!

Nasi doradcy będą czekać na Państwa z pyszną kawą w godzinach 10-16.00. Zaprosimy do każdego dostępnego mieszkania, pokażemy tarasy, balkony oraz halę garażową i komórki lokatorskie. W komfortowych warunkach opowiemy o szczegółach dotyczących wykończenia mieszkań i możliwościach zakupu. Wizyta na terenie inwestycji do niczego nie zobowiązuje, więc jeśli myślą Państwo nad zakupem nieruchomości to doskonała okazja, by zrozumieć ten proces i odpowiednio się do niego przygotować.

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy bezpłatne miejsca postojowe w hali garażowej.

Otwórz lokalizację w Mapach Google (click).

Mieszkania dostępne w inwestycji Kamieńskiego.

Warto zaznaczyć, że inwestycja nie tylko spełnia surowe standardy budowlane i architektoniczne, ale także wpisuje się w ducha współczesnego designu. Zastosowane materiały oraz detale architektoniczne świadczą o trosce o estetykę, funkcjonalność i komfort przyszłych mieszkańców. Co więcej, Kamieńskiego 232 oferuje jakość, dostępność cenową oraz mieszkania bez barier architektonicznych (co może być bardzo ważne dla osób z niepełnosprawnościami, rodziców i opiekunów dzieci, czy seniorów).

Na co warto zwrócić uwagę?

Inwestycja Kamieńskiego 232 została wybudowana ze środków własnych dewelopera, nie ma więc tu rachunków powierniczych, które uzależniałyby powstanie jakiegoś etapu budowy od wpłat klienckich. Kamieńskiego 232 to mieszkania w inwestycji, które uzyskały już pozwolenie na użytkowanie wydane przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Klienci mogą legalnie wprowadzać się natychmiast po dokonaniu transakcji zakupu. Większość mieszkań dostępnych jest przy finansowaniu programem Bezpieczny Kredyt 2% (doradcy działu finansowego bezpłatnie wspierają klientów SDP Nieruchomości w uzyskiwaniu tego finansowania). Warto podkreślić, że podpisując umowę przedwstępną klient nie jest zobowiązany do wpłaty zadatku - w związku z czym, jeśli nie uda mu się zgromadzić środków w umówionym terminie (ponieważ np. nie otrzyma kredytu hipotecznego) nic nie traci!

Jak wyglądają mieszkania na Kamieńskiego 232?

Mieszkania charakteryzują się wyższymi, niż standardowo stropami (wysokość to 296 cm oraz 261 cm). Jeśli klient miałby inną wizję wnętrza, niż zaproponowana przez dewelopera to bez problemu może przearanżować wewnętrzny podział pomieszczeń. Każda nieruchomość posiada duże okna, a część mieszkań wyposażona jest w świetliki w łazience i nad częścią kuchenną. Do każdego lokalu mieszkalnego przypisane jest miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska. Mieszkania na najniższych piętrach posiadają zielone tarasy, a na wyższych balkony.

Jakie są ceny mieszkań?

Ceny mieszkań w inwestycji Kamieńskiego 232 kształtują się na korzystnym poziomie. Na poniższym wykresie zaznaczono kolorem pomarańczowym średnią cenę nieruchomości na rynku pierwotnym w II kwartale 2023 roku oraz ceny poszczególnych mieszkań w inwestycji.

Dane dotyczące średnich wrocławskich cen ofertowych mieszkań z rynku pierwotnego pochodzą z Otodom Analytics, aktualizacja 18 czerwca 2023.

Poznaj różne mieszkania przy Kamieńskiego 232

Podczas spotkania z Doradcą SDP Nieruchomości możesz zobaczyć wszystkie dostępne mieszkania w tej inwestycji i zapoznać się ze szczegółowymi rzutami technicznymi nieruchomości.

Najważniejszy w inwestycji Kamieńskiego 232 jest fakt, że mieszkania są gotowe. Większość ofert z tego segmentu na rynku deweloperskim zakłada realizację dopiero w kolejnym roku, a tu klient ma możliwość rozpoczęcia prac wykończeniowych od razu po podpisaniu aktu notarialnego. Poza tym przygotowano ciekawą propozycję dla klientów kredytowych – w przypadku otrzymania negatywnej decyzji z banku klienci nie ponoszą żadnych kosztów, umowa rezerwacyjna po prostu wygasa.

Jeśli miałbym wymienić pozostałe atuty nieruchomości to byłyby to:

✔️ wysokie stropy ✔️ duże okna ✔️ miejsce postojowe i komórka lokatorska dla każdego mieszkania ✔️ ciekawa aranżacja budynków (mieszkania we wschodniej części inwestycji przypominają domy w zabudowie szeregowej – nie ma nad nimi innych lokali) ✔️ możliwość przeniesienia ścian wewnętrznych w inne miejsca i uzyskanie pożądanego układu

Sebastian Święcicki - Koordynator Rynku Pierwotnego w SDP Nieruchomości.

Okolice Kamieńskiego 232 – o adresie

Lokalizacja inwestycji Kamieńskiego 232 to północ Wrocławia, osiedle Polanowice-Poświętne-Ligota, przy zbiegu ulic Kamieńskiego oraz Poświęckiej. To co charakterystyczne dla tego miejsca to niska zabudowa, jedno i wielorodzinna i dużo zieleni. W okolicy w ostatnich latach powstało sporo budynków wielorodzinnych, co przyciągnęło w tę część miasta dużo młodych ludzi. 2 minuty od inwestycji Kamieńskiego 232 znajdują się przystanki autobusowe (Ługowa), na których zatrzymują się autobusy linii 144 (dojeżdżający do Zwycięskiej, przez m.in. Plac Jana Pawła II i ul. Zielińskiego), 130 (kursujący do Osiedla Sobieskiego przez m.in. Centrum Handlowe Korona), 930 (do przystanku Kromera) oraz linia nocna 247. Od zachodniej strony można dotrzeć do przystanku tramwajowego, z którego kursują tramwaje linii 1, 7 oraz 15.

Komunikacja samochodowa

Do ścisłego centrum dojazd samochodem zajmuje ok. 12 minut, natomiast wyjazd na północną obwodnicę Wrocławia to tylko 5 minut. Duże centrum handlowe Marino to odległość ok. 2 km od Kamieńskiego 232.

Mieszkańcy nie będą mieli problemów ze znalezieniem miejsc postojowych dla swoich pojazdów, ponieważ do każdego mieszkania przynależy dedykowane miejsce w hali garażowej.

Developer odpowiedzialny: Alfa-Dach

Za inwestycję Kamieńskiego 232 odpowiedzialne jest Przedsiębiorstwo Budowlane Alfa-Dach Sp. z o.o. Ten deweloper zrealizował we Wrocławiu już wiele inwestycji (m.in. XS Apartments przy ul. Na Grobli 36, apartamentowiec - Marinę, przy Pomorskiej 1, Jemiołową - przy Jemiołowej 42-44, czy budynek przy Księcia Witolda 49). Z poprzednimi realizacjami można zapoznać się w poniższej galerii zdjęć:

Chcesz poznać lepiej inwestycję Kamieńskiego 232? A może interesują Cię inne mieszkania z rynku deweloperskiego we Wrocławiu. Umów się na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą. Zadzwoń (602 101 602) lub napisz (biuro@sdp-nieruchomosci.pl), albo wypełnij formularz, dzięki któremu spotkanie od razu pojawi się w Twoim kalendarzu:

Sprawdź oferty w inwestycji Kamieńskiego SŚ

Ładowanie