fbpx

Bezobsługowe
zarządzanie najmem
we Wrocławiu

Wiemy jak wynajmować mieszkania i w jaki sposób sprawdzić wiarygodność najemców. Wiemy jak właściwie wycenić nieruchomość do wynajęcia. Wiemy na jakie elementy wyposażenia szczególnie powinno się zwrócić uwagę podczas odbioru lokalu. Wiemy na czym polega najem okazjonalny i u kogo najszybciej go zrealizować. Wiemy, że naprawa usterek bywa kosztowna, dlatego ważne są przeglądy techniczne nieruchomości…

Wiemy to wszystko, ponieważ od kilkunastu lat zajmujemy się najmem wrocławskich nieruchomości, skutecznie kojarząc najemców z właścicielami mieszkań i pośrednicząc w rozmaitych transakcjach. Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć portfolio usług SDP Nieruchomości o Renting Point – usługę polegającą na zarządzaniu najmem.

Powierz swoją inwestycję w ręce profesjonalistów i zyskaj:

oszczędność czasu
 

maksymalizację przychodów

bezpieczeństwo
transakcji

pełną kontrolę nad nieruchomością

Twoja nieruchomość będzie pracować
dla Ciebie.

Jak pracujemy?

rzetelnie wyceniamy nieruchomość przeznaczoną do najmu, maksymalizując przychód z tego źródła

przepisujemy liczniki, dokonujemy bieżących rozliczeń mediów

poszukujemy i weryfikujemy najemców

wykonujemy lub zlecamy naprawy oraz przeglądy techniczne

kontrolujemy stan lokalu po zakończonej współpracy z najemcą oraz w trakcie

na bieżąco obsługujemy lokatorów, prowadząc pełną ewidencję i udostępniając specjalny panel z raportami ekonomicznymi dotyczącymi nieruchomości.

Zarządzanie najmem z SDP Nieruchomości to kompleksowa usługa zdejmująca z właścicieli nieruchomości wszystkie obowiązki związane z wynajmowaniem lokali lokatorom. Począwszy od przygotowania nieruchomości do wynajęcia, stworzenia oferty i znalezienia lokatora o idealnym profilu, przez bieżące kontrolowanie stanu lokalu i rachunków aż po odbiór nieruchomości i… ponowny najem.

    Pozostaw swoje dane kontaktowe – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą: