fbpx

A gdyby tak
można było sprzedać swoje lokum szybko i sprawnie…

Odkryjemy wartość Twojej nieruchomości!

U nas wszystkie ręce na pokład, by pomóc Ci szybko i bezproblemowo sprzedać, kupić lub wynająć mieszkanie.

3000
zleceń miesięcznie

80
agentów

11 lat doświadczenia

Kompetentni pośrednicy zadbają, by Twoja oferta była odpowiednio nagłośniona i atrakcyjna, zapewnią dynamiczny, a przy tym wygodny dla Ciebie przebieg zdarzeń.

Zintegrowana baza ofert ze wszystkich biur w mieście uskuteczni Twoje poszukiwania i oszczędzi czas na znalezienie właściwej okazji. Znajdziemy Ci lokum zgodne z wymaganiami, sytuacją finansową czy rodzinną.

Wiedza rynkowa oraz profesjonalna, kompleksowa obsługa w zakresie prawa i finansów przyspieszy kupno lub sprzedaż oraz sprawi, że wszelkie transakcje lokalowe będą skuteczne i bezpieczne.

Poznaj nas

Jesteśmy świadomi, że kupując lub sprzedając nieruchomość, projektujesz swoją przyszłość. Wiemy, jak wiele może zmienić w Twoim życiu właściwa decyzja lokalowa. Pomożemy Ci ją podjąć, dobrze mieszkać i pewnie inwestować. Bo zmiana na lepsze Twojego miejsca do życia jest naszym osobistym sukcesem. :)

Jesteśmy ekspertami, chętnie komentujemy rynek nieruchomości wypowiadając się w mediach. Przeczytać o nas można np. na Onecie, GoWorku czy w Domiporcie.

Warto obejrzeć również zapis z relacji na Żywo przygotowanej wspólnie z Otodom:

Główne korzyści

W SDP Nieruchomości stawiamy na naszych pośredników – szkolimy ich na najlepszych specjalistów w mieście, by z sukcesem pomagali "wyprowadzić" status nieruchomości, uzyskać wszystkie pozwolenia i dokumentacje, umówić wizytę u notariusza czy zorganizować kredyt.

W naszym biurze powierzasz klucz do swojej posiadłości jednej osobie, która odpowiada za Twój majątek i spokój. Pośrednik czuwa nad prawidłowością przebiegu transakcji od momentu zgłoszenia do spisania protokołu zdawczo-odbiorczego, przejmuje uciążliwe zadania związane z promocją i obsługą ogłoszenia, byś nie musiał tracić czasu i cierpliwości na wielogodzinne telefoniczne referowanie informacji zainteresowanym. Finalnie zaś przeprowadzi zadowalające negocjacje cenowe i ustali szybki termin u notariusza oraz sprawdzi, ile dokładnie należy oddać fiskusowi.

Nasi doradcy są dyspozycyjni, świetnie zorientowani i zaangażowani. Możesz być pewien, że droga do sprzedaży nieruchomości lub zakupu wymarzonego M będzie krótka i prosta.

Sprawny dział prawny
zadba o formalności i bezpieczeństwo transakcji

Polisa OC
by żadne niedopatrzenie nie pokrzyżowało Twoich planów

Dostęp do specjalistycznych analiz rynkowych
dopasujemy ofertę sprzedaży do aktualnych trendów, podwajając szanse sprzedaży, a przy zakupie nieruchomości otrzymasz prognozę, ile może być warta za 10 lat.

Rzetelny dział finansowy
możesz liczyć na wsparcie w kredytowaniu zakupu

Koordynowanie procesu sprzedaży
oszczędzi Twój czas i nerwy, dwukrotnie przyspieszy działanie w porównaniu z niezależnym szukaniem kupca

Ekipa remontowa i dekoratorska
poprawi stan i wygląd nieruchomości, a tym samym zwiększy jej wartość nawet o 25%

Licencjonowany pośrednik
nie zawiedzie Twojego zaufania

Troska o klienta
umowa na wyłączność angażuje naszych pośredników i doradców oraz moce przerobowe na 100%

Promocja i 11 x większy zasięg Twojego ogłoszenia
sprawi, że sprzedasz mieszkanie na swoich warunkach

Sprzedaż krok po kroku

1.

Stan prawny lokalu

Upewnimy się, że czy spełniasz wszystkie prawne warunki sprzedaży nieruchomości.

Nie chcemy, byś z powodu nieznajomości przepisów musiał toczyć batalie sądowe. Natomiast w przypadku mieszkania z kredytem nasz doradca finansowy określi Twoje możliwości sprzedaży i podpowie najkorzystniejsze rozwiązanie.

2.

Wycena nieruchomości

Opierając się jedynie na metrażu i standardzie wykończenia, można się grubo pomylić w wycenie - i to na swoją niekorzyść.

Czynniki determinujące wartość nieruchomości przeanalizuje doświadczony pośrednik, doradzi sposoby na uatrakcyjnienie lokalu i poda zakres cenowy w oparciu o rzeczywiste ceny transakcyjne z ostatnich lat w Twojej okolicy.

3.

Przygotowanie do sprzedaży

Czy wiesz, że uporządkowanie wnętrza oraz zmiana dekoracji zwiększa jego wartość i skraca czas sprzedaży nawet o 40%?!

Współpracująca ekipa posprząta lokal, naprawi uszkodzone rzeczy, w razie potrzeby przeprowadzi drobny remont, pracownia architektoniczna wykona usługę home staging i plan nieruchomości.

4.

Ogłoszenie

Zadbamy o dobrą treść i oprawę fotograficzną dla Twojej oferty!

Zrobimy dobre zdjęcia, filmy reklamowe, prezentacje lub wirtualne wizyty Twojej posiadłości, by dotrzeć do możliwie najliczniejszego grona docelowych odbiorców.

Wyeksponujemy walory Twojej nieruchomości i dopasowujemy narzędzia marketingowe, by dać Ci oczekiwane rezultaty.

5.

Koordynowanie procesu

Pośrednik pomoże w gromadzeniu dokumentacji i na podstawie upoważnień wyręczy Cię w urzędach.

Zajmie się umawianiem terminów u notariusza, prezentowaniem mieszkania potencjalnym klientom, negocjowaniem ceny. Przejmie kontakt z zainteresowanymi, a Ty unikniesz ryzyka oszustwa i wielogodzinnych konferencji telefonicznych.

6.

Sprzedaż i przekazanie nieruchomości

Przeprowadzimy Cię przez procedurę notarialną, opłaty i przekazanie własności.

Doradca podatkowy obliczy wysokość podatku i kosztów bankowych, a pośrednik będzie obecny przy podpisaniu przez obie strony dokumentu o stanie technicznym nieruchomości w momencie jej przekazania, co pozwoli uniknąć w przyszłości ewentualnych roszczeń i pretensji ze strony nabywcy.

Jak reklamujemy nieruchomości?

Wartościowy przekaz, korzystne zdjęcia, spacery wirtualne, dokładne rzuty i videoprezentacje -

tak skonstruujemy Twoją ofertę i udostępnimy ją na portalach nieruchomości i w social mediach. Krótki film kręcony z drona będzie niezwykle atrakcyjną formą reklamy: ukaże potencjał miejsca, gdzie usytuowany jest lokal na sprzedaż, a wyświetlanie go w serwisie YouTube wpłynie na wzrost odsłon Twojego ogłoszenia. Zapoznamy z nim także kupców zarejestrowanych w naszej bazie danych, a kompletną prezentację przedstawimy także podczas dni otwartych biura nieruchomości. W ten sposób zbudujemy zasięg, który pozwoli Twojej ofercie dotrzeć do właściwego nabywcy.

Odwiedź nas i sprawdź!

Opinie naszych klientów

Umowa na wyłączność

To nieprawda, że umowa na wyłączność ogranicza Ci pole manewru. Wręcz przeciwnie – otwiera możliwości promocji, zwiększa skuteczność pracy pośrednika i podnosi poziom bezpieczeństwa.

LEPSZY
PRZEPŁYW INFORMACJI

Powierzając specjaliście kierowanie procesem, dajesz mu możliwość elastycznego dysponowania danymi Twojej nieruchomości, a to pozwala znaleźć pewnego kontrahenta i szybciej sfinalizować sprzedaż.

BEZPIECZEŃSTWO
NIERUCHOMOŚCI

W przypadku umowy na wyłączność klucze do nieruchomości przekazujemy tylko jednej, zaufanej osobie, która dba o bezpieczeństwo lokalu podczas wizyt klientów, nawet bez konieczności Twojej obecności.

SILNIEJSZA
PROMOCJA

Wiedząc, że jesteśmy zobowiązani dostarczyć Ci wymierne korzyści, wykorzystamy bardziej zaawansowane narzędzia marketingowe niż w przypadku umowy otwartej. Współpraca B2B z innymi serwisami sprawi, że Twoja oferta będzie widoczna w Internecie na większą skalę niż mógłbyś się spodziewać, a jej zasięg przyspieszy znalezienie nabywcy.

OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU

Podpisanie jednej umowy redukuje czas poświęcony na zawieranie osobnych umów z poszczególnymi agencjami nieruchomości. Znika też konieczność kontrolowania działań biur i informowania ich po kolei o dokonanej sprzedaży.

PRIORYTETOWE
PODEJŚCIE

Zlecenie pełnej obsługi sprzedaży traktujemy jako wyraz Twojego zaufania, dlatego traktowane jest ze szczególną uwagą i pierwszeństwem w stosunku do umów otwartych. Masz pewność, że cały proces będzie sprawnie nawigowany, a Ty na bieżąco informowany o postępach.

WIESZ
ZA CO PŁACISZ

Pobieramy wynagrodzenie za usługę dopiero, gdy przyniesie ona spodziewany dla Ciebie skutek. W ten sposób dostajesz gwarancję satysfakcji z naszej współpracy. Przekonasz się o tym, kiedy sprzedasz swoje mieszkanie w niecałe dwa miesiące, zamiast – jak niektórzy - przez rok na kilku umowach otwartych

Sprawdź nasze oferty
Zobacz wszystkie
Ładowanie