fbpx

Doradztwo kredytowe

Wspieramy klientów w staraniach o zakup wymarzonej nieruchomości.

Nasi doradcy przeanalizują stan Twoich finansów, wskażą bank, gdzie spełnisz wymagania kredytowe i otrzymasz najkorzystniejsze warunki umowy. Przeprowadzą Cię przez cały proces finansowania nieruchomości od A do Z i zapewnią wsparcie również po podpisaniu umowy. Poznaj naszych doradców.

Dlaczego warto umówić się na niezobowiązujące spotkanie z doradcą finansowym?

  • może się okazać, że stać Cię na większe i lepsze mieszkanie, niż pierwotnie zakładałeś
  • może się okazać, że nasz doradca wskaże Ci lepszą ofertę, niż Twój bank! I nie będzie to dla nas zaskoczeniem, ponieważ pracujemy z 15 bankami w całej Polsce i wybieramy najlepsze opcje ze wszystkich dostępnych.
  • nic nie ryzykujesz - spotkanie jest niezobowiązujące i bezpłatne!
  • doradca odpowie na każde pytanie dotyczące finansowania i ze spokojem „przetłumaczy język bankowy” na zrozumiały dla klienta.

Kalkulator

%
mcy

Rata: 49 zł/mc

Służymy doświadczeniem i bazą rozwiązań w obszarze sprzedawania i kupowania nieruchomości lub działek pod kolejne inwestycje.

Zamiast tylko wydawać pieniądze, będziesz mógł mądrze z nich korzystać i w krótkim czasie zarabiać na wynajmie lub flipie.

Obliczymy stopę zwrotu z inwestycji i zaproponujemy wybór najlepszej opcji.

Potrzebujesz środków na wymarzoną nieruchomość?

Znajdziemy najatrakcyjniejsze dla Ciebie warunki finansowania. Sprawdź, co oferują nasi niezależni eksperci.

Zakup nieruchomości to inwestycja na lata. Masz co do niej określone wymagania, ale nie zawsze będą one tożsame z Twoimi możliwościami finansowymi. Jeśli nie posiadasz wystarczających środków na zakup mieszkania, domu czy działki, to skorzystaj z naszej pomocy – doradca przeprowadzi Cię przez cały proces od A do Z. W komfortowej atmosferze, przy dobrej kawie, przeanalizujemy dla Ciebie oferty wszystkich banków, które umożliwiają skorzystanie z finansowania. Wymarzona nieruchomość jest bliżej niż może Ci się wydawać!

Poznaj nas

Decyzję o zakupie nieruchomości podejmujesz raz na wiele lat. Zapewne chcesz, aby miejsce to było idealne dla Ciebie i Twoich najbliższych. A może jesteś zainteresowany zakupem inwestycyjnym i chcesz osiągnąć jak największy zwrot? Przy poszukiwaniu oferty może się okazać, że nie dysponujesz dostateczną kwotą w gotówce. To nie oznacza, że musisz rezygnować z marzeń i zadowolić się czymś, co nie spełnia Twoich oczekiwań. Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości powoduje, że wiemy, czego wymagają klienci – ci, którzy pochopnie decydują się na tańszą nieruchomość, często w przyszłości nie są zadowoleni ze swojej decyzji.

W SDP Nieruchomości realizujemy około 1200 zleceń miesięcznie – potrafimy sprostać oczekiwaniom klientów i zapewnić im finansowanie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jesteśmy niezależnymi pośrednikami finansowymi – współpracując z nami otrzymasz oferty ze wszystkich banków w Polsce i sam wybierzesz co jest dla Ciebie dobre. Rozprawimy się też z panującymi mitami i wytłumaczymy dlaczego oferta Twojego banku pewnie nie jest najkorzystniejsza. A jeżeli jest? To zaproponujemy skorzystanie z właśnie tej! 

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełne wsparcie profesjonalistów. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi ofertami cenionych i bezpiecznych instytucji finansowych, zapewniających kredytowanie. One wciąż się zmieniają – możesz mieć pewność, że skorzystasz z najlepszej propozycji, która dostępna jest w danym momencie na rynku. W każdym przypadku przedstawimy Ci szczegóły oferty i możliwe warianty. Zaproponujemy różne okresy kredytowania, które możesz dostosować do swoich możliwości finansowych.

Oszczędzasz czas.

Bezpieczeństwo – przeprowadzimy Cię przez proces kredytowy od A do Z.

Nie musisz sprawdzać oferty kilkudziesięciu instytucji.

Skorzystasz z finansowania w renomowanym banku.

Zaciągniesz kredyt na najkorzystniejszych warunkach, które są dla Ciebie obecnie dostępne.

Dowiesz się, co musisz zrobić, aby poprawić zdolność kredytową.

Możesz liczyć na wsparcie i pomoc również po zaciągnięciu zobowiązania.

Damy Ci propozycję kilku ofert do wyboru.

Dowiesz się, co oznaczają poszczególne parametry kredytów i dlaczego dana propozycja jest dla Ciebie najlepsza.

Główne korzyści

Szukając finansowania na własną rękę, bez doświadczenia, musisz się zapoznać z ofertami wielu instytucji. W SDP Nieruchomości możemy to zrobić za Ciebie. Wiemy, które bank oferują obecnie kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach. Zawsze jednak analizujemy wszystkie propozycje, aby znaleźć tę, która jest w danej chwili najatrakcyjniejsza.

Warunki kredytowania w bankach zmieniają się nieustająco. Często oferty, które są promocyjnymi, w praktyce okazują się mniej atrakcyjne od standardowych. Nasi doradcy wiedzą, co ma znaczenie i przede wszystkim będą szukać dla Ciebie propozycji, która oznaczać będzie najniższą ratę przy danym okresie spłaty i jednocześnie – najniższy całkowity koszt zobowiązania. Opowiemy Ci o tym, które czynniki są kluczowe przy wyborze kredytu hipotecznego – dowiesz się również, dlaczego sugerujemy akurat tę ofertę.

Wybór oferty finansowania krok po kroku:

1.

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową – ustalimy, czy Twoje dochody, zobowiązania i historia kredytowa dają Ci możliwość uzyskania kredytu hipotecznego. Podpowiemy, jakie kroki mógłbyś podjąć, by zyskać wyższe możliwości.

2.

Przeanalizujemy aktualne oferty – upewnimy się, w którym banku możesz liczyć obecnie na najatrakcyjniejsze warunki finansowania.

3.

Pomożemy Ci zgromadzić niezbędną dokumentację, która jest potrzebna do uzyskania kredytu.

4.

Złożymy wnioski do kilku instytucji, które będą miały najlepsze warunki finansowania. Po ich zaakceptowaniu przedstawimy Ci propozycje banków – będziesz mógł wybrać najkorzystniejszą ofertę.

5.

Uzupełnimy brakującą dokumentację, której wymaga bank. Następnie ustalimy, kiedy zostanie zawarta umowa kredytowa. Przypomnimy Ci o nadchodzących terminach i podpowiemy skąd załatwić niezbędne dokumenty.

6.

Po zawarciu umowy kredytowej w dalszym ciągu będziemy służyć Ci pomocą. Jeśli tylko będziesz miał pytania, będziesz mógł się z nami skontaktować. 

Od czego zależy Twoja zdolność kredytowa?

Nasi doradcy finansowi sprawdzą, na jaką orientacyjnie możesz liczyć kwotę kredytu. Jest to uzależnione od wielu czynników. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji ocenimy, czy bank udzieli Ci oczekiwanego finansowania.

Rozmawiając z naszym doradcą finansowym, pamiętaj, żeby przede wszystkim mówić o faktach. Ekspert zapyta Cię o miesięczne dochody gospodarstwa domowego i wyliczy kwotę przypadającą na jednego członka rodziny. Interesować go będą również Twoje miesięczne koszty. Czy spłacasz obecnie kredyt lub pożyczkę? Istnienie takich zobowiązań może obniżyć Twoją zdolność kredytową, ale absolutnie ich przed nami nie ukrywaj – specjalista, który będzie analizować wniosek i tak się o nich dowie. Pamiętaj, że negatywnie na zdolność kredytową wpływają również posiadane karty kredytowe – jeśli je masz, a ich nie używasz, to dobrym krokiem będzie rezygnacja z nich. Inne sugestie uzyskasz w czasie rozmowy z naszym doradcą finansowym. Pamiętaj, że konsultacje ze specjalistą ds. finansów są objęte klauzulą poufności – Twoje dane i wszystkie podane informacje są bezpieczne i posłużą wyłącznie do procesu finansowania.

Współpracuj z ekspertami

W SDP Nieruchomości zajmujemy się transakcją sprzedaży nieruchomości od A do Z. Znajdziemy dla Ciebie nieruchomość, sprawdzimy jej stan prawny, skontrolujemy dokumenty, będziemy Ci towarzyszyć przy zawieraniu aktu notarialnego, a wcześniej pomożemy Ci uzyskać finansowanie, którego potrzebujesz do zakupu nieruchomości. Decydując się na nasze doradztwo finansowe, wyłącznie zyskujesz. 

Przeanalizujemy za Ciebie oferty – doskonale je znamy. Jesteśmy partnerami wielu cenionych instytucji, z którymi współpracujemy od lat. Jako jedni z pierwszych dowiadujemy się o zmianach w propozycjach banków i w treści umów.

Współpracując z nami, możesz liczyć na nieustającą pomoc. Wyjaśnimy Ci poszczególne elementy oferty, które mogą być dla Ciebie niezrozumiałe. Będziesz wiedzieć, na co się decydujesz i na jakich warunkach.

Złożymy wnioski wyłącznie tam, gdzie masz szansę na uzyskanie kredytu. Wiemy, jakie są wymagania poszczególnych banków i który czynnik może ewentualnie spowodować, że finansowanie nie zostanie Ci przyznane.

Pomożemy Ci skompletować dokumenty i złożyć wniosek o kredyt. Brak wymaganych dokumentów mógłby spowodować wydłużenie okresu oczekiwania na finansowanie. 

Gwarantujemy bezpieczeństwo. Współpracujemy wyłącznie z cenionymi markami. Szukając oferty prywatnie, możesz natrafić na z pozoru zaskakująco dobre propozycje, które mogą okazać się oszustwem i prowadzić do namówienia Cię na bardzo drogą pożyczkę.

Karolina Niziołek

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, kierunku Finanse i Bankowość. W branży finansowej aktywnie działająca od 2009 roku. Pośredniczyła w ponad 700 transakcjach, na łączną kwotę przekraczającą 200 milionów złotych, a mimo to każdą z nich doskonale pamięta. Klienci doceniają jej profesjonalizm, zaangażowanie i wsparcie na każdym etapie procesu oraz umiejętność prostego przekazywania nawet najtrudniejszych informacji dotyczących procedur finansowych.

Oferuje produkty:  kredyty hipoteczne, firmowe , gotówkowe, ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia nieruchomości.

Trzykrotnie nagrodzona tytułem Doradca Roku SDP Nieruchomości.

Emilia Kita

Ekspertka z branży bankowej, posiadająca 8-letnie doświadczenie. Zdobyła wiedzę i umiejętności w obszarze bankowości korporacyjnej, ze szczególnym skoncentrowaniem się na kredytach firmowych zabezpieczonych hipoteką oraz produktach dla osób indywidualnych.

Od przeszło 2 lat związana z SDP Nieruchomości, gdzie skupia się głównie na kredytach hipotecznych. Odgrywa ważną rolę w zapewnianiu klientom wsparcia i doradztwa, aby pomóc im osiągnąć ich cele finansowe związane z nieruchomościami.

Jednym z najważniejszych aspektów w pracy Emilii jest jej zdolność do słuchania klienta i dostosowywania produktów finansowych do ich indywidualnych potrzeb. Jej celem jest zawsze zapewnienie klientom najkorzystniejszych rozwiązań, które w pełni spełnią ich oczekiwania. Emilia jest znana z umiejętności przekazywania skomplikowanych informacji finansowych w sposób prosty i zrozumiały dla każdego, co pomaga klientom lepiej zrozumieć procesy i podejmować świadome decyzje.

Poznaj oferty 15 banków na jednym spotkaniu – bezpłatnie.

    Pozostaw swoje dane kontaktowe – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą: