fbpx

Sprawdzony lokator
w ekspresowym tempie?

Mamy dla Ciebie klienta zainteresowanego najmem.

Inwestując w nieruchomość, którą zamierzasz wynajmować, zapewne szacujesz, jakie chcesz osiągnąć rezultaty. Oczekujesz jak najwyższego zysku, sprawdzonego lokatora, który będzie terminowo płacić czynsz i dbać o Twoje mieszkanie czy dom. W naszej bazie są same takie osoby. Analizujemy oczekiwania szukających nieruchomości na wynajem i selekcjonujemy klientów, prezentując im oferty, które dokładnie spełniają potrzeby. Współpracujemy na szeroką skalę z korporacjami i mniejszymi firmami, którzy regularnie powierzają nam zadanie rozlokowania swoich pracowników po mieszkaniach służbowych. Wynajmujemy także powierzchnie biurowe w każdej części Wrocławia.

3500
zleceń miesięcznie

80
agentów

13 lat doświadczenia

Kompetentni pośrednicy zadbają, by Twoja oferta była odpowiednio nagłośniona i atrakcyjna, zapewnią dynamiczny, a przy tym wygodny dla Ciebie przebieg zdarzeń.

Zintegrowana baza ofert ze wszystkich biur w mieście uskuteczni Twoje poszukiwania i oszczędzi czas na znalezienie właściwej okazji. Znajdziemy Ci lokum zgodne z wymaganiami, sytuacją finansową czy rodzinną.

Wiedza rynkowa oraz profesjonalna, kompleksowa obsługa w zakresie prawa i finansów przyspieszy kupno lub sprzedaż oraz sprawi, że wszelkie transakcje lokalowe będą skuteczne i bezpieczne.

Dlaczego my?

Twoja nieruchomość powinna zarabiać – pomożemy Ci zmaksymalizować zyski z wynajmu. Przedstawimy Twoją ofertę klientom, którzy szukają na wynajem dokładnie takiego mieszkania lub domu, który oferujesz i podpisujemy wyłącznie długoterminowe umowy.

Jesteśmy ekspertami, chętnie komentujemy rynek nieruchomości wypowiadając się w mediach. Przeczytać o nas można np. na Onecie, GoWorku czy w Domiporcie.

Warto obejrzeć również zapis z relacji na Żywo przygotowanej wspólnie z Otodom:

Główne korzyści

W SDP Nieruchomości trafisz na doświadczonych specjalistów, którzy zamienią niemożliwe w całkiem realne. Pomogą z uporządkowaniem dokumentacji, spisywaniem i przepisywaniem liczników, umówią wizytę u notariusza, załatwią firmę sprzątającą i przedstawią nieruchomość na zdjęciach tak, że sam będziesz chciał w niej mieszkać.

Agenci SDP Nieruchomości czuwają nad przebiegiem realizacji zlecenia od momentu rozpoczęcia współpracy aż po dopełnienie kwestii formalnych. Przygotujemy umowę, która skutecznie będzie chronić Twoje prawa jako właściciela nieruchomości. Nie będziesz tracić czasu na promocję oferty, możemy się podjąć samodzielnego prezentowania lokalu, aby Twoja rola ograniczyła się do minimum.

Ustalimy zasady dopełnienia wszystkich formalności, zwrócimy uwagę na ważne kwestie w związku z umową zawieraną z najemcą. Jasno sprecyzujemy prawa i obowiązki poszczególnych stron, tak, aby nie pozostawiały one wątpliwości.

Nasz dział prawny będzie czuwać nad formalnościami i bezpieczeństwem transakcji.

Licencjonowany agent udzieli Ci odpowiedzi na każde pytanie w związku z najmem.

Wielokrotnie przyspieszymy proces znalezienia najemcy w stosunku do poszukiwań na własną rękę – oszczędzisz czas, pieniądze i unikniesz zbędnego stresu.

Doradzimy, jaką nieruchomość powinieneś kupić, jeśli chcesz zarabiać na wynajmie.

Wykorzystamy nowoczesne formy prezentacji w celu zwrócenia uwagi klientów na Twoją nieruchomość.

Dotrzemy do dużej ilości zainteresowanych ofertą.

Poradzimy Ci, czego brakuje Twojej nieruchomości, aby szybko znalazła ona lokatora.

W przypadku jakiegokolwiek kryzysu dobierzemy najlepsze środki, by go jak najszybciej zażegnać.

Wynajem mieszkania krok po kroku

1.

Stan prawny lokalu

zweryfikujemy, czy nieruchomość może być wynajęta.

2.

Ustalimy wysokość czynszu i kaucji zwrotnej

na podstawie cen rynkowych zaproponujemy, ile powinien wynosić czynsz w przypadku Twojej nieruchomości, aby bez większych problemów udało się znaleźć najemcę.

3.

Przygotujemy nieruchomość do wynajmu

podpowiemy Ci, co warto zmienić w mieszkaniu czy domu, aby niewielkim kosztem znacznie przyspieszyć moment znalezienia klienta.

4.

Zajmiemy się ogłoszeniem

przygotujemy atrakcyjny opis nieruchomości. Zadbamy o odpowiednią oprawę graficzną i estetyczne zdjęcia. Wyeksponujemy walory nieruchomości i wybierzemy optymalne w danym przypadku narzędzia marketingowe.

5.

Będziemy koordynować proces zmierzający do wynajmu

zajmiemy się przygotowaniem niezbędnych dokumentów, których będziesz potrzebować do zawarcia umowy najmu.

6.

Przekażemy klucze najemcy

przeprowadzimy Cię przez proces zawarcia umowy, ewentualnie zorganizujemy spotkanie u notariusza. Nasz doradca podatkowy pomoże Ci wybrać najlepszą formę rozliczenia wynajmu. Agent będzie obecny przy przekazaniu kluczy – strony potwierdzą wówczas, że najemcy powierzono lokal w stanie i z wyposażeniem zgodnym z ustaleniami w umowie.

Jak zaprezentujemy Twoją nieruchomość?

W celu zwrócenia uwagi klientów na Twoją ofertę wykorzystujemy nowoczesne metody prezentacji mieszkań, domów i nie tylko. Videoprezentacje, wirtualne spacery, profesjonalne zdjęcia i dokładne rzuty – tego wszystkiego możesz się spodziewać, jeśli zawrzesz z nami umowę na wyłączność. Jeśli zdecydujesz się powierzyć klucze do swojego lokalu agentowi SDP Nieruchomości istnieje duża szansa, że proces wynajmu znacznie się skróci. Będziemy prezentować Twoją nieruchomość zawsze wtedy, gdy klient o to poprosi.

Wyróżnienie oferty pośród setek nieruchomości nie jest łatwe, ale wiemy, jak to zrobić. Będziemy ją promować w serwisach społecznościowych i portalach o tematyce nieruchomości, wykorzystując do tego realne budżety marketingowe. Za pomocą filmu z drona pokażemy zainteresowanym, gdzie jest zlokalizowany dom czy mieszkanie. Dzięki dokładnym rzutom będą oni wiedzieli, czy układ nieruchomości jest taki, jakiego szukają. Z ofertą zapoznamy również klientów, którzy znajdują się w naszej bazie danych oraz tych, z którymi współpracę podejmą nasi agenci.

Odwiedź nas i sprawdź!

Opinie naszych klientów

Umowa na wyłączność

Decydując się na umowę na wyłączność, dajesz nam możliwość maksymalnego zaangażowania w prezentację Twojej oferty. Wykorzystamy najskuteczniejsze działania marketingowe i po prostu – szybciej znajdziemy dla Ciebie najemcę.

Umowa na wyłączność gwarantuje:

Oszczędność czasu

nie zawierasz wielu umów, nie musisz kontrolować pracy licznych agencji, a kiedy uda się znaleźć najemcę, nie musisz powiadamiać o tym tych wszystkich firm. Możesz ustalić jedną porę dogodną na kontakt z agentem nieruchomości i oczekiwać od niego kompleksowego planu najmu Twojego lokalu

Bezpieczeństwo

klucze do mieszkania trafią do jednego, sprawdzonego agenta, który może prezentować nieruchomość bez Twojej obecności. Ty wypoczywasz – my pracujemy.

Szybsze znalezienie lokatora

wykorzystamy najbardziej zaawansowane narzędzia marketingowe, aby Twoja oferta była doskonale widoczna. Wysyłając newsletter, czy przygotowując kampanię promującą firmę wybieramy kilka mieszkań z puli kilku tysięcy. Wyłączność ma zawsze pierwszeństwo.

Silniejszą promocję

wykorzystamy najbardziej zaawansowane narzędzia marketingowe, aby Twoja oferta była doskonale widoczna. Wysyłając newsletter, czy przygotowując kampanię promującą firmę wybieramy kilka mieszkań z puli kilku tysięcy. Wyłączność ma zawsze pierwszeństwo.

Priorytetowe podejście

umowę na wyłączność odbieramy jako wyraz Twojego zaufania, dlatego taką ofertę traktujemy priorytetowo. Będzie ona prezentowana jako pierwsza szukającym nieruchomości na wynajem o parametrach, takich jak ma Twój dom czy mieszkanie czy inny lokal.

Sprawdź nasze oferty
Zobacz wszystkie
Ładowanie