fbpx

Nieruchomości
na miarę Twoich potrzeb

Znajdziemy dla Ciebie mieszkanie, dom, działkę czy magazyn, które spełnią Twoje oczekiwania.

Poznaj nas

Decyzja o wyborze danego lokalu może zmienić Twoje życie – zadbamy o to, aby była to modyfikacje w dobrym kierunku. Nawet jeśli z pewnych względów musisz przeprowadzić się do mniejszej nieruchomości, to nie oznacza, że musi się to wiązać z dużym pogorszeniem standardu. Nie ma sytuacji bez wyjścia!

W każdym przypadku analizujemy, jakie są Twoje możliwości i oczekiwania. Na tej podstawie przygotujemy listę propozycji, które wpisują się w Twoje potrzeby. Zasugerujemy Ci, które nieruchomości powinieneś zobaczyć i dlaczego. Na wstępie opowiemy Ci jednak o rynku pierwotnym i wtórnym, dowiesz się, jakie są ich wady i zalety, a także jak przebiega proces zakupu nieruchomości. Dopiero wtedy, kiedy będziesz już świadomy zasad, przystąpimy do działania.

Nad poszukiwaniami odpowiedniego lokalu czuwa naszych 80 agentów, którzy realizują około 2500 zleceń miesięcznie. Mamy dostęp do ogromnej liczby ofert, a części z nich w ogóle nie upubliczniamy – są one wyłącznie do dyspozycji naszych klientów.

Aby zaproponować Ci mieszkanie idealne musimy poznać Twoje potrzeby.

Spotkajmy się i opowiedz nam o sobie!

Przed rozpoczęciem poszukiwań zadamy Ci wiele pytań związanych z nieruchomością, której potrzebujesz. Z pewnością na wiele kwestii, o które zapytamy, dotąd nie zwracałeś uwagi, a jednak to bardzo istotne informacje, jeśli lokal ma spełniać Twoje oczekiwania. By umówić się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu kliknij tu: spotkania z SDP Nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację!

Podczas spotkania w naszym biurze agenci wyświetlą prezentację, z której dowiesz się, ile wynoszą ceny lokali na poszczególnych osiedlach Wrocławia. Przy okazji dowiesz się wtedy również więcej o przebiegu procesu zakupu nieruchomości – pokażemy Ci, jak krok po kroku staniesz się właścicielem lokalu. 

Dział prawny SDP Nieruchomości będzie czuwać nad bezpieczeństwem zawieranej transakcji.

Przygotujemy umowy, a także sprawdzimy dokumenty dotyczące lokalu. Upewnimy się, czy nie ma przeciwwskazań do jego zakupu.

Uzyskasz dostęp do ogromnej liczby ofert.

Możesz się z nami kontaktować nie tylko w czasie poszukiwań lokalu, ale również po zawarciu aktu notarialnego.

Nie będziesz tracić czasu na przeglądanie ofert, które nie spełniają Twoich oczekiwań.

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. 

Zwrócimy uwagę na wady i zalety poszczególnych nieruchomości.

Przedstawimy Ci najlepsze oferty z rynku pierwotnego – współpracujemy z większością wrocławskich deweloperów, a prezentowane nieruchomości dobieramy do Twoich potrzeb. Nie będziemy naciskać na żadną konkretną inwestycję! 

Główne korzyści

W SDP Nieruchomości nie tracisz czasu na oglądanie ofert, które nie spełniają Twoich oczekiwań. W czasie ustalania, czego wymagasz od lokalu, zapytamy Cię o możliwe ustępstwa. Być może dana nieruchomość nie do końca będzie miała wszystko to, co sobie zaplanowałeś, ale za to przekona Cię pod innymi względami?

Bardzo atrakcyjna okolica, znakomity układ mieszkania, bliskość miejsc, na których Ci zależy to przykładowe argumenty, które mogą przemawiać za danym lokalem – zwrócimy na nie Twoją uwagę. 

Nasi agenci będą Ci towarzyszyć od momentu rozpoczęcia poszukiwań lokalu, podczas kolejnych prezentacji, zawierania umowy przedwstępnej, a także przy podpisywaniu aktu notarialnego. Możesz na nas liczyć również w czasie przekazania lokalu – sprawdzimy, czy  nieruchomość jest zgodna ze wcześniejszymi ustaleniami, choćby pod względem wyposażenia. 

Zakup mieszkania krok po kroku

1.

Poznamy Twoje oczekiwania – podpowiemy Ci, jak ewentualnie warto je zmodyfikować, pod jakim względem iść na ustępstwa.

2.

Przeanalizujemy Twoją zdolność kredytową – jeśli potrzebujesz wsparcia środkami z banku, to w ich uzyskaniu pomoże Ci nasz dział finansowy. 

3.

Zaprezentujemy Ci dostępne oferty – umówimy się z Tobą na pokazanie wybranych lokali. Zwrócimy Twoją uwagę na wady i zalety tych nieruchomości. 

4.

Pomożemy Ci w negocjacjach – najczęściej sprzedający są w stanie przystać na niższą cenę, niż początkowo określą. Wesprzemy Cię w ustaleniu nieco korzystniejszej kwoty ostatecznej.

5.

Przygotujemy umowę  przedwstępną – czyli deklarację zawarcia tzw. umowy przyrzeczonej. 

6.

Zorganizujemy spotkanie u notariusza – w kancelarii zostanie zawarty akt notarialny i staniesz się właścicielem nieruchomości. 

Sprawdź swoją zdolność kredytową

Nie masz środków wystarczających na zakup danego lokalu? Nie musisz rezygnować i wybierać innego, który nie spełnia Twoich oczekiwań. Rozwiązaniem może być sięgnięcie po środki z banku i skorzystanie z kredytu hipotecznego. Dzięki temu wymarzony lokal będzie w Twoim zasięgu.

Zdecyduj się na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą kredytowym. Wówczas dowiesz się, ile wynosi Twoja zdolność kredytowa, czyli ile środków możesz uzyskać od banku. Przekonasz się, jakie są wymagania takich instytucji. Złożymy w Twoim imieniu wnioski kredytowe do kilku z nich, które mają obecnie najlepszą ofertę. Po wstępnej akceptacji tych wniosków i uzupełnieniu dokumentacji, zostaną one przeanalizowane i uzyskamy ostateczną decyzję. Wówczas wybierzemy najkorzystniejszą dla Ciebie propozycję i zawrzesz umowę kredytową. 

Dzięki pozyskanym środkom staniesz się właścicielem lepszej nieruchomości niż zakładałeś. Większy metraż, atrakcyjniejsza dzielnica, nowoczesny budynek, a może nawet lokal z garażem lub prywatnym miejscem na parkingu? Tak, to wszystko może być w zasięgu Twojej ręki. 

Szukaj lokalu z SDP Nieruchomości

Oszczędzaj czas – we współpracy z naszymi klientami stawiamy na konkrety. Bardzo precyzyjnie ustalamy Twoje oczekiwania i prezentujemy oferty, które je spełniają. Lokale będziemy Ci pokazywać w godzinach przystępnych dla Ciebie i właściciela nieruchomości.

Priorytetowe podejście – zobacz atrakcyjne mieszkania, zanim te będą publicznie dostępne. Będąc naszym klientem, dowiesz się o nich jako pierwszy.

Korzystaj z finansowania – potrzebujesz kredytu hipotecznego? Już w czasie jednej wizyty możesz porozmawiać nie tylko o nieruchomości, której szukasz – nasi doradcy finansowi sprawdzą też Twoją zdolność kredytową.

Bezpieczeństwo transakcji  – zanim zdecydujesz się na daną nieruchomość, zostanie ona sprawdzona przez nasz dział prawny.

Nieruchomości z rynku pierwotnego – wybierasz z ofert wielu deweloperów, z których wskazujemy Ci te, które są szczególnie godne uwagi. 

Szukając nieruchomości, prawdopodobnie masz pewną jej wizję. Interesuje Cię dana dzielnica, metraż, układ pomieszczeń, piętro. Może też być tak, że nie do końca ustaliłeś, jakie są Twoje wymagania. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni lokal w jednym i drugim przypadku.

Wybór nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji w Twoim życiu. To od niej zależy, w jakim otoczeniu spędzisz najbliższe lata i w jakich warunkach będą dorastać Twoje dzieci. Często planując zakup lokalu, masz o nim pewne wyobrażenia i kiedy znajdujesz mieszkanie, które spełnia Twoje oczekiwania, nie zwracasz uwagi na wady nieruchomości. Lata doświadczenia na rynku przyniosły nam wiedzę na temat tego, co jest dla klientów kluczowe i co z pewnością należy zweryfikować, by być zadowolonym z inwestycji. Zwrócimy Twoją uwagę na te kwestie. Chcesz kupić nieruchomość? W takim razie nie czekaj - zgłoś się do nas!

Zarezerwuj spotkanie z Doradcą Nieruchomości jednym kliknięciem!