fbpx
Misja
i wartości

Poznaj nas i wartości, jakimi na co dzień kierujemy się w pracy. Te elementy stanowią podstawę funkcjonowania firmy SDP Nieruchomości, ale wywodzą się z życia osobistego. Dzięki temu, że do współpracy zapraszamy osoby, które myślą podobnie do nas firma się rozwija, realizuje założone cele i wzmacnia swą tożsamość.

Jesteśmy dumni z SDP Nieruchomości, ponieważ każdemu z nas bliskie są następujące wartości:

Szacunek

pierwszy punkt naszego wewnętrznego kodeksu, którym bezdyskusyjnie kierujemy się w każdym obszarze pracy – współpracując w grupie oraz z klientami. Kwestie sporne rozstrzygamy szybko i zawsze sprawiedliwie.

Satysfakcja

wierzymy, że dobrze przeprowadzona transakcja przynosi wyłącznie pozytywne doznania każdej ze stron. I do tego dążymy w pracy.

Pasja

Pasja

nie tylko nadążamy za zmieniającymi się przepisami i trendami, ale wyprzedzamy je, stale się szkoląc i prąc na przód. Ciekawa nieruchomość zawsze zatrzyma naszą uwagę na dłużej i nie zliczymy godzin, pochłoniętych przez dyskusje o rynku.

Uwielbienie miasta

inspiruje nas każdy zakątek miasta. Uwielbiamy bramy, neony, przedwojenne kamienice, wielką płytę i oceniamy inwestycje deweloperskie. Nierzadko też konsultujemy powstawanie kolejnych.

Uwielbienie miasta

Uczciwość

transparentne zasady współpracy, otwarte rozmowy o wysokości prowizji i wszystkich opłatach ponoszonych przez klientów. Gwiazdki lubimy na niebie, nie w umowach.

Empatia

rozumiana jako zrozumienie drugiej strony. Mówimy otwarcie klientowi, gdy nieruchomość jest nieprawidłowo wyceniona, nie wykorzystujemy trudnego położenia kontrahenta w celu zamknięcia transakcji.

Praca zespołowa

przewagę konkurencyjną opieramy na współpracownikach – ich zaangażowaniu i kooperacji. Lubimy się regularnie spotykać i wymieniać informacjami, bo taka taktyka zapewnia nam sukces i pozycję lidera w tym biznesie.

Troska o środowisko

z przyjemnością wykorzystujemy rozwiązania, które przynoszą większą korzyść dla społeczeństwa. We wrześniu 2021 ruszyliśmy z kampanią promocyjną wykorzystującą najbardziej ekologiczne środki transportu – rowery miejskie!

Opinie naszych klientów