fbpx

Szukasz mieszkania lub domu do wynajęcia?

wynajem mieszkania wrocław

Powierz to zadanie profesjonalistom. Znajdziemy dla Ciebie lokal, który spełni Twoje oczekiwania.

Zapewne masz konkretne oczekiwania odnośnie nieruchomości, którą chcesz wynająć. Często najlepsze propozycje, które mamy dla klientów w ogóle nie są publikowane – w pierwszej kolejności informujemy o nich tych, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Możesz więc dowiedzieć się jako pierwszy o najatrakcyjniejszych propozycjach, jeśli się do nas zgłosisz. Możesz też użyć wyszukiwarki mieszkań.

wynajem mieszkania wrocław

Mamy dla Ciebie lokale znajdujące się we wszystkich dzielnicach miasta. Chcemy prezentować Ci wyłącznie takie nieruchomości, które będą adekwatne do Twoich potrzeb. Na początku przeprowadzimy z Tobą krótki wywiad, dzięki któremu dowiemy się, jakie są Twoje wymogi. Wybór dzielnicy, czy osiedla to tylko jedna z wielu decyzji – być może podczas rozmowy z naszym agentem zwrócisz uwagę na kwestie, które dotąd wydawały się nie mieć dla Ciebie znaczenia. Bliskość komunikacji miejskiej, place zabaw, supermarket, miejsce parkingowe, balkon, kominek – to tylko wybrane udogodnienia, które mogą Cię interesować. Zwrócimy Twoją uwagę również na inne aspekty, które mogą mieć wpływ na decyzję o wyborze nieruchomości we Wrocławiu.

Kim jesteśmy?

W SDP Nieruchomości zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym krokiem jest wybór mieszkania na wynajem. Lokal ten będzie ważnym miejscem dla Ciebie i Twoich bliskich czy dla firmy, którą prowadzisz. Kilkanaście lat doświadczenia i tysiące transakcji pozwalają nam zaspokajać oczekiwania klientów – pomożemy również i Tobie.

80 agentów nieruchomości, którzy realizują około 1200 zleceń miesięcznie będzie dla Ciebie wsparciem w znalezieniu mieszkania, które będzie mieć wszystko to, czego pragniesz. Nie będziesz tracić czasu na prezentacje mieszkań, które nie spełniają Twoich podstawowych wymagań. Zobaczysz wyłącznie takie, które mają to, czego szukasz.

Agenci SDP Nieruchomości analizują wszystkie oferty rynkowe w poszukiwaniu tej idealnej dla danego klienta. Jako duża firma zapewniamy inwestorom dostęp do ogromnej liczby domów i mieszkań. Dzięki temu z dużą dozą prawdopodobieństwa przedstawimy Ci taką nieruchomość, której szukasz. I z której nie będziesz chciał się wyprowadzić, bo będzie tam tak dobrze! 

Być może zapytamy Cię, czy zgodzisz się na pewne ustępstwa. Może się okazać, że rewelacyjna nieruchomość będzie do wynajęcia na bardzo korzystnych warunkach, jeśli tylko zgodzisz się zmienić oczekiwania w jakimś względzie. 

Nawet jeśli ekspresowo zdecydujesz, że chcesz skorzystać z danej okazji, to nie obawiaj się – sprawdzamy każdą nieruchomość i weryfikujemy dokumenty. Możesz mieć pewność, że zawrzesz umowę, która jest zgodna z prawem i nie ma w niej zapisów, które mogą Ci zagrażać, pomimo korzystania z lokalu zgodnie z ustaleniami. 

Unikniesz odbierania telefonów i odpowiedzi na dziesiątki pytań od zainteresowanych najmem po ewentualnym wystawieniu oferty – zajmij się obowiązkami, a my będziemy rozmawiać z właścicielami nieruchomości.

Przeanalizujemy ogromną bazę ofert pod kątem poszukiwania takiej, która odpowiada Twoim wymaganiom.

Twoja współpraca z właścicielem lokalu nie układa się zgodnie z oczekiwaniami? Pomożemy Ci rozwiązać konflikty.

Masz wątpliwości? Licencjonowany agent nieruchomości je rozwieje.

Dział prawny zajmie się formalnościami, przeanalizuje zapisy w umowie i będzie czuwać nad bezpieczeństwem stron kontraktu.

Znajdziemy dla Ciebie taką nieruchomość, której szukasz.

Nie będziesz tracić czasu na prezentacje mieszkań czy domów, które nie spełniają Twoich oczekiwań.

Unikniesz niespodzianek - żadnych kłopotliwych wizyt właściciela, ukrytych usterek, niespodziewanych opłat, problemów ze zwrotem kaucji. Współpracując z nami otrzymujesz pewny produkt!

Wynajem mieszkania - główne korzyści

Decydując się na współpracę z naszą agencją, wyłącznie zyskujesz. Nieruchomości powinien przyjrzeć się specjalista, który zwróci Twoją uwagę na kwestie, które być może sam byś przeoczył. Dla nas kluczowym nie jest ekspresowe znalezienie dla Ciebie lokalu, lecz zaprezentowanie takiego, z którego będziesz zadowolony.

Agenci SDP Nieruchomości będą z Tobą do czasu dopełnienia wszystkich formalności. Pytania i wątpliwości możesz mieć również po wyborze lokalu – wtedy w dalszym ciągu możesz się z nami kontaktować. Nie obawiaj się – na pewno odbierzemy telefon i pomożemy Ci. 

Zwrócimy Twoją uwagę na istotne zapisy w umowie. Wyjaśnimy Ci, co one oznaczają. Zawieramy  dziesiątki kontraktów miesięcznie, wiemy, jakie są Twoje prawa i jakie zapisy powinny się znaleźć w dokumencie, aby nie był on przyczyną Twoich problemów. Twój wynajem mieszkania jest naszą sprawą!

Najem mieszkania krok po kroku

1.

Zawrzemy z Tobą umowę i ustalimy Twoje oczekiwania. 

2.

Rozpoczniemy analizowanie bazy ofert nieruchomości i określimy terminy prezentacji mieszkań, które oceniamy jako optymalne dla Ciebie. 

3.

Pokażemy Ci wybrane lokale, a jeśli znajdziesz wśród nich taki, który uznasz za adekwatny do swoich potrzeb, to przejdziemy do dopełniania formalności.

4.

Dokonamy weryfikacji stanu prawnego nieruchomości. 

5.

Przygotujemy umowę najmu, która będzie zabezpieczać prawa właściciela lokalu i Twoje. W przypadku najmu okazjonalnego zorganizujemy spotkanie u notariusza. 

6.

Będziemy Ci towarzyszyć przy przekazaniu kluczy i odbiorze mieszkania. Wtedy potwierdzisz, że lokal został Ci oddany do użytku z określonym wyposażeniem, w stanie zgodnym z zapisami w umowie. 

7.

Po rozpoczęciu korzystania z nieruchomości w dalszym ciągu możesz liczyć na naszą pomoc. Masz wątpliwości odnośnie do Twoich praw jako lokatora? Nasi doświadczeni agenci są najpewniejszym źródłem wiedzy na ten temat. 

Jak znajdziemy dla Ciebie nieruchomość na wynajem?

Jak już wiesz, przeprowadzimy z Tobą wywiad. Im więcej powiesz naszemu agentowi o swoich oczekiwaniach, tym łatwiej będzie mu znaleźć optymalny dla Ciebie lokal. Jednocześnie specjalista z SDP Nieruchomości opowie Ci o kwestiach istotnych przy wynajmie, na które być może nie zwróciłbyś uwagi.

Prawdopodobnie wiesz, ile chcesz maksymalnie wydawać na lokal miesięcznie – to dla nas bardzo istotna informacja, jednak analizując bazę, weźmiemy pod uwagę również propozycje nieznacznie przekraczające Twój budżet. Pokażemy Ci, jakie korzyści będą wiązać się z takim wyborem. Być może więcej wydasz na lokal, ale oszczędzisz na dojazdach do kluczowych miejsc we Wrocławiu? W bazie mamy oferty z rynku pierwotnego i wtórnego, lokale w budynkach z windą i bez niej, mieszkania położone na różnych piętrach, z balkonem, tarasem, komórką lokatorską, z pełnym wyposażeniem lub bez tych rozwiązań. Czy zwracałeś uwagę na te wszystkie czynniki? Wpływają one na koszt najmu, ale również na komfort życia i ewentualne dodatkowe obowiązki. Zastanów się, jakie są Twoje preferencje pod tym względem.  

Współpracuj z SDP Nieruchomości – postaw na specjalistów

Poszukiwanie mieszkania czy domu na wynajem nie jest takie łatwe, jak może Ci się wydawać. Jeśli nie masz żadnych szczególnych oczekiwań, a po prostu potrzebujesz lokum, to możliwe, że ekspresowo znajdziesz mieszkanie, ale uważaj! Czyha na Ciebie wiele pułapek! Tymczasem dzięki naszym ekspertom:

Zawrzesz sprawdzoną umowę – nie dopuścimy do sytuacji, w której np. właściciel lokalu będzie próbował podsunąć do podpisania umowę z zapisami niezgodnymi z prawem. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji!

Nie stracisz czasu na prezentacje ofert, które według właścicieli lokali stanowią okazję, a w praktyce zupełnie nie spełniają Twoich oczekiwań.

Poznasz stan prawny nieruchomości – zweryfikujemy, czy mieszkanie lub dom rzeczywiście stanowią własność oferenta i czy na pewno ma on prawo do zawarcia umowy wynajmu.

Zyskasz większy wybór – przeanalizujemy cały rynek nieruchomości, więc jeśli pojawi się oferta, która może spełnić Twoje oczekiwania na pewno się o niej dowiesz tak szybko jak to możliwe! 

Zawrzesz umowę ze sprawdzonym właścicielem nieruchomości – analizujemy, czy jest to człowiek, któremu można zaufać i czy jego dotychczasowi lokatorzy nie mieli większych uwag odnośnie do współpracy z nim.