fbpx
19 czerwca 2023

Wrocławskie inwestycje z bliska: JN190

Rynek pierwotny Wrocław

Dziś zapraszamy na wirtualny spacer po jednej z inwestycji z rynku pierwotnego we Wrocławiu. W bliskim sąsiedztwie dawnego Browaru Piastowskiego, zaledwie 5 minut spacerem do Odry i przy jednej z najważniejszych ulic Wrocławia – tak w 3 punktach można określić lokalizację inwestycji naszego partnera. Zapraszamy do poznania lepiej mieszkań w JN190.

Pewny, dobry adres

Ołbin jest bardzo atrakcyjnie położony, w bliskiej części centrum Wrocławia, tylko 4 km od ścisłego centrum. Powstaje tu wiele wrocławskich inwestycji li nic dziwnego - doskonale rozwinięta jest tu komunikacja miejska – nie brakuje przystanków autobusowych i tramwajowych, zapewniających łatwy dostęp do każdej części miasta. Mieszkańcy mają do dyspozycji parki i ogrody (np. Park Stanisława Tołpy, Park Edyty Stein, czy Park Słowiański) oraz zielone nabrzeże Odry, z licznymi beachbarami.

Nowoczesne, wysokie mieszkania

Mieszkania w inwestycji JN190 są wyższe niż standardowe i mierzą 2,64 m. Posiadają balkony lub loggie, murowane ściany działowe oraz stolarkę okienną. Wszystkie mieszkania będą posiadały centralne ogrzewanie podłączone do sieci miejskiej oraz grzejniki i wentylację tradycyjną i przyokienną.

Żelbetonowa konstrukcja

Na uwagę zasługuje też żelbetonowa konstrukcja budynku, przekładająca się m.in. na lepszą izolację akustyczną wewnątrz mieszkań, zdolność do akumulacji ciepła (a tym samym niższe rachunki za ogrzewanie), dużą odporność na ogień, wstrząsy i obciążenia strukturalne.

Udogodnienia dla mieszkańców

W najniższej części budynku zaprojektowano dwukondygnacyjny garaż wielostanowiskowy, a do dyspozycji mieszkańców stawiających na ekologiczne sposoby transportu oddane będą dwie duże rowerownie. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość swobodnego korzystania z tarasu widokowego, zlokalizowanego nad 7. piętrem, oferującego przepiękny widok na panoramę miasta.

Widok na Mosty Warszawskie.

Jak będzie wyglądać inwestycja JN190? Klinkierowana elewacja, dużo zieleni okalającej budynek i proste, eleganckie formy:

A jak wyglądają rzuty mieszkań w tej inwestycji? Po kliknięciu w grafikę zostaniecie przeniesieni do oferty tego lokalu w biurze SDP Nieruchomości.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu i poznania lepiej możliwości, jakie daje mieszkańcom rynek pierwotny. W SDP Nieruchomości świadczymy także bezpłatne usługi kredytowe, wspierając klientów w uzyskiwaniu finansowania na tę i inne inwestycje mieszkaniowe.