fbpx
23 września 2022

W tych mieszkaniach jesień będzie piękniejsza!

Jesienne dekoracje

Na dworze zrobiło się chłodniej, a to oznacza rozpoczęcie sezonu na kocyk, ciepłą herbatę i dłuuugie wieczory z książką lub Netflixem. O tym jak udekorować mieszkanie jesienią pisaliśmy ostatnio - dziś prezentujemy oferty SDP Nieruchomości, w których naprawdę łatwo można znaleźć dla siebie przytulny, (nie tylko) jesienny kąt.

Mieszkanie przy ul. Stanisława Przybyszewskiego

Drewniane blaty, regał wypełniony książkami, ogromny narożnik oraz różnorodne tekstylia - w tym nietuzinkowym mieszkaniu na Karłowicach już od samego wejścia czuć klimat pięknej, złotej, polskiej jesieni. Nieruchomość jest bardzo przytulna, komfortowa i wypełniona jesiennymi barwami, co pozytywnie wpłynie na relaks, gdy za oknem szklana pogoda. Oferta.

Przytulna kawalerka przy ul. Henryka Worcella

Czy wiecie kim był Henryk Worcell? To postać, o której już niedługo opowiemy więcej na naszym Instagramie, a dziś uwagę zwracamy na nieruchomość, która znajduje się przy ulicy nazwanej nazwiskiem autora. Jesienne kolory i antresola, na której z powodzeniem można praktykować trend cocooningu to nie jedyne zalety tego mieszkania. Już niedługo z wysokich okien kawalerki będzie można podziwiać piękne, rudziejące korony drzew, co wprowadzi jeszcze więcej klimatu do wnętrza. Oferta.

Mieszkanie przy ul. Wołowej

Czy marzeniem każdej "jesieniary" nie jest ogromny regał wypełniony książkami? My nie mamy co do tego cienia wątpliwości. W komplecie z toną poduszek, komfortowym fotelem i ciepłym kocykiem będzie tworzyć niezastąpiony zestaw każdej fanki (oraz fana) jesiennego klimatu. Oferta.

Apartament przy ul. Józefa Piłsudskiego

O tym mieszkaniu pisaliśmy jakiś czas temu o tutaj, jeśli jeszcze nie widzieliście tego artykułu, to pora nadrobić zaległości. Nieruchomość wzbogacona o kilka dodatków i blask świec będzie prezentować się nie tylko szykownie, ale również i przytulnie. Oferta.

Kolorowe mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego

To mieszkanie będzie oazą dla osób, które długie, jesienne wieczory lubią spędzać pod kocykiem, z dobrą lekturą w ręku. Regał wypełniony ulubionymi dziełami wraz z wygodną kanapą w pobliżu stworzą idealny kącik dla zapalonego czytelnika. Oferta.

Przytulna nieruchomość przy ul. Powstańców Śląskich

Wnętrze tej nieruchomości zostało już przygotowane na jesień. Oprócz dużych, wygodnych, pojemnych mebli znajduje się tu również mnóstwo kolorowych dodatków. Wełniany koc, puchate poduchy, pomarańczowe zasłony dodają mieszkaniu niepowtarzalnego uroku. Oferta.