O nas

U nas wszystkie ręce na pokład, by pomóc Ci w uzyskaniu kredytu, w sprawnym skompletowaniu koniecznej dokumentacji, wypromowaniu ogłoszenia czy poprawieniu stanu i wyglądu nieruchomości.

Zawsze jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami, a języki obce nie są nam obce – także cudzoziemcy mogą liczyć na naszą kompleksową obsługę :)

Bo zmiana na lepsze Twojego miejsca do życia jest naszym osobistym sukcesem :)

Co mówią o nas klienci?

ZALEŻY NAM NA TWOIM ZADOWOLENIU

Rozumiemy Twoje pragnienia i zależy nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego służymy wsparciem i informacją na każdym kroku naszej współpracy.

Wspieramy w finansowaniu

wiemy, w którym banku dostaniesz ofertę skrojoną na Twoje potrzeby i możliwości. Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i w planowaniu inwestycji w nieruchomości.

Wiemy, gdzie warto zamieszkać

znamy plany zagospodarowania i rewitalizacji terenów, dlatego będziemy mogli określić potencjał okolicy, zaprognozować jakość życia w danym miejscu, podpowiedzieć, gdzie w pobliżu przyjmuje dobry pediatra czy jak dogodnie dostać się do centrum.

Znamy sprawdzonych fachowców

w przypadku zakupu mieszkań deweloperskich lub do remontu jesteśmy w stanie polecić solidną firmę budowlaną i sprawdzoną pracownię architektoniczną. Ekipa remontowa lub dekoratorska poprawi stan i wygląd nieruchomości, a tym samym zwiększy jej wartość nawet o 25%.

Zarządzamy prężnie i skutecznie

działamy w porozumieniu ze specjalistami z dziedzin prawa, ekonomii, marketingu i architektury, by Twoja sprawa zyskała szybki i pomyślny finał.

Dlaczego SDP Nieruchomości

#BEZPIECZEŃSTWO

Zadbamy o Twoją nieruchomość i dopełnimy wszelkich formalności, byś miał pewność, że jej status jest całkowicie prawnie i notarialnie uregulowany.

#ZYSK

Przeprowadzimy Cię przez operację kupna, sprzedaży lub wynajmu z gwarancją skuteczności i opłacalności.

#WYGODA

Zapewnimy osobistego opiekuna Twojej oferty i szybki przepływ informacji, byś miał kontrolę nad całym procesem inwestycyjnym bez tracenia czasu na wyczerpujący Cię nadzór.

SDP Nieruchomości – biuro, które Cię nie zawiedzie

Przewidujemy nieprzewidywalne!