fbpx
02 grudnia 2022

Świąteczny Kalendarz Nieruchomościowy powraca!

Jest Nam bardzo miło ogłosić, druga edycja Świątecznego Kalendarza Nieruchomościowego właśnie ruszyła.

Czym jest Świąteczny Kalendarz Nieruchomościowy?

Świąteczny Kalendarz Nieruchomościowy to zapoczątkowana przez SDP Nieruchomości zabawa, która w zeszłym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Polega na codziennym odkrywaniu nowych nieruchomości, znajdujących się pod kafelkami. Pomysł kalendarza spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony klientów oraz firm z branży - cieszymy się, że wspieramy i inspirujemy! :)

Jak wziąć udział w zabawie?

Każdego dnia na tej stronie będziemy odsłaniać kolejny numerek i poznawać nową nieruchomość. W tym roku wybraliśmy naprawdę ciekawe propozycje, które zainteresują was na przykład ze względu na lokalizację, atrakcyjną cenę za metr kwadratowy, ciekawe wyposażenie, i wiele innych. Dodatkowo w zabawie mogą wziąć udział zarówno Nasi klienci z Wrocławia, jak i z Warszawy, ponieważ każde miasto ma przypisaną indywidualną pulę ofert.

Jeśli nieruchomość z okienka zainteresuje oglądającego, może zgłosić się do nas, wypełniając formularz kontaktowy na stronie lub dzwoniąc na naszą infolinię. Opiekun oferty skontaktuje się z klientami, odpowie na wszystkie pytania i zaprosi na prezentację nieruchomości.

Jeśli klient zdecyduje się na zakup prezentowanej oferty - sprezentujemy upominek, w postaci odkurzacza automatycznego marki Roomba.