fbpx
19 maja 2023

SDP Nieruchomości kolejny rok na Biegu Firmowym

Biuro nieruchomości podczas Biegu Firmowego

W tegorocznej edycji wrocławskiego Biegu Firmowego ramię w ramię stanęło 11 530 zawodników! Ta imponująca liczba świadczy o rosnącym zainteresowaniu bieganiem i dużą potrzebą robienia rzeczy dobrych, w gronie ludzi, z którymi się pracuje na co dzień.

Bieg Firmowy to inicjatywa charytatywna, z której środki przeznaczane są na podopiecznych Fundacji Everest. To także doskonałe narzędzie team buldingowe, spajające zespół i najbliższych!

Agenci SDP Nieruchomości pobiegli trzeci raz z rzędu, łącznie pokonując 125 kilometrów trasy po zielonych terenach, tak dobrze nam znanego, Zalesia. Przebiegaliśmy w pobliżu nieruchomości, które znajdują się w naszej ofercie, przekazywaliśmy pałeczkę kolejnym zawodnikom, by wreszcie integrować się w najbardziej granatowej strefie w miasteczku biegowym.

Bardzo nas cieszy fakt, że każdego roku zainteresowanie tą imprezą nie maleje. Skompletowaliśmy 5 drużyn, po 5 biegaczy w każdej, mieliśmy swoją reprezentację także w wyścigu najmłodszych, czyli w Biegu Krasnala. Agenci odwiedzali nas z całymi rodzinami i poznaliśmy wiele inspirujących osób.

Czy warto było wylewać siódme poty? Zdecydowanie warto! Czy zostaliśmy najszybszym biurem nieruchomości we Wrocławiu? :) Wyniki możecie sprawdzić sami!