fbpx
30 października 2021

Reklama na rowerach miejskich

Z przyjemnością chwalimy się naszą kampanią reklamową zrealizowaną wraz z firmą Nextbike - siecią bezobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich.

Projektując kampanię reklamową naszej firmy chcieliśmy podkreślić trzy rzeczy:

  • po pierwsze - w naszej bazie ofert znajduje się najwięcej nieruchomości ze wszystkich firm na terenie Dolnego Śląska
  • po drugie - nasze nieruchomości są wszędzie, czyli zasięg naszej bazy ofert pokrywa zapotrzebowanie Wrocławian (obecnych oraz przyszłych) właściwie na każdą lokalizację
  • po trzecie - chcieliśmy wykorzystać niestandardową formę promocji, innowacyjną i niewykorzystywaną przez branżę, a jednocześnie przyjazną i lubianą.

Rower miejski idealnie się do tego nadaje!

Dlaczego reklama na rowerach miejskich?

Dynamiczny i niestandardowy nośnik reklamowy oraz slogan Mamy w ofercie nieruchomości w TEJ okolicy doskonale realizują nasze założenia. Użytkownicy pojazdów zapewniają nam zmianę ekspozycji reklamy, docierając z komunikatem do nowych odbiorców i pokrywając zasięgiem kolejne osiedla. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyliśmy - mówimy klientom "hej, w tej okolicy znajdziesz naszą nieruchomość" i nie musimy do tego wykorzystywać kosztownych billboardów reklamowych, ani żadnych innych form promocji, tylko pojazdy zgodne z naszym systemem wartości - ekologiczne, modne i lubiane przez Wrocławian.

Reklama SDP Nieruchomości na rowerach miejskich będzie trwała do końca sezonu jesiennego 2021. Mamy nadzieję, że jej odbiór będzie dostarczał wszystkim równie pozytywnych wrażeń, co nam podczas jej tworzenia. :)