fbpx
10 stycznia 2023

Pełny Rok 2022 w SDP Nieruchomości w liczbach!

Pracowity rok za nami!

W 2022 roku słyszeliśmy bardzo różne opinie na temat kondycji branży, my jednak nie zwalnialiśmy tempa i średnio w każdym miesiącu obsługiwaliśmy ponad 2 200 nowych klientów!


Nasze oferty wygenerowały ponadmiliardowy zasięg i ponad 2 miliony wyświetleń tylko na jednym z kluczowych portali internetowych. Dzięki danym drugiego, strategicznego dla nas portalu wiemy, że inspirujemy i angażujemy internautów – w ciągu roku użytkownicy spędzili na naszych nieruchomościach w internecie 31 907 godzin! To tyle co 6 i pół podróży z Ziemi na Marsa!

Naszą stronę internetową odwiedzali głównie Europejczycy, choć na 4. miejscu krajów odbiorców znalazły się Stany Zjednoczone! Aż 94% wszystkich odwiedzających www.sdp-nieruchomosci.pl mieszka w Polsce. Nie jest zaskoczeniem, że najczęściej odwiedzają nas mieszkańcy Wrocławia i Warszawy, ale cieszą nas wizyty mieszkańców Poznania, Bydgoszczy, Katowic oraz Gdańska! 😊

Polubiliśmy się z Tik Tokiem! W maju opublikowaliśmy pierwszy film, a na koniec roku licznik wybił 696 obserwujących profil! Dotychczasowy rekord oglądalności to 125 tysięcy użytkowników jednego z materiałów! Czy polecamy ten kanał dotarcia do nowych odbiorców? Jak najbardziej! W samym styczniu odebraliśmy już kilka zapytań o współpracę od TikTokowiczów!


Wraz z portalem Otodom i ekspertami z branży tworzyliśmy Kodeks Agenta PRO – czyli praktyczny poradnik dla biur nieruchomości, zbierający najlepsze praktyki z obszaru obsługi klienta i promocji oferty. Kodeks można pobrać z tego miejsca. Ponadto uczestniczyliśmy w branżowych spotkaniach, regularnie współpracowaliśmy z DOSPONem, uczyliśmy się nowych inwestycji i na bieżąco szkoliliśmy się ze zmian w prawie.

W biurze też dużo się działo! W czerwcu otworzyliśmy oddział warszawski, wzmocniliśmy nasz dział rekrutacji, przeprowadziliśmy kolejną edycję Kalendarza Świątecznego, a listopad uczyniliśmy miesiącem obniżek, regularnie wprowadzając Black Weekend. Nie zapomnieliśmy o nas samych, więc z dużym entuzjazmem wypłynęliśmy w coroczny rejs, pobiegliśmy w Biegu Firmowym i spotkaliśmy się na kilku innych wydarzeniach. Rok zamknęliśmy organizacją Szlachetnej Paczki dla jednej z potrzebujących rodzin.

Dużo, mało? Na pewno pracowicie, angażująco i z zapowiedzią dalszych mocnych działań w 2023!