fbpx
01 grudnia 2023

Nieruchomościowy Kalendarz Świąteczny!

Nieruchomościowy kalendarz świąteczny

Zasady naszej akcji są proste! Codziennie na naszej stronie prezentujemy nową nieruchomość, ukrytą pod numerkiem odpowiadającym grudniowej dacie. Wybraliśmy naprawdę interesujące propozycje, które przyciągają uwagę ze względu na różnorodne aspekty, takie jak promocyjna cena, superlokalizacja, interesujące wyposażenie i wiele innych. Kalendarz świąteczny.

Ok, widzę mieszkanie, które mi się podoba. Jak dostać odkurzacz iRobot Roomba?

Jeśli którykolwiek z prezentowanych domów lub mieszkań przyciągnie Twoją uwagę, zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc na naszą infolinię. Nasz specjalista ds. nieruchomości skontaktuje się z Tobą, udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i umówi na prezentację wybranej nieruchomości.

Jeśli zdecydujesz się na zakup jednej z prezentowanych nieruchomości, możemy Cię obdarować prezentem w postaci odkurzacza automatycznego marki Roomba. Ważne, by zgłosić zainteresowanie nieruchomością (mailowo, telefonicznie lub przez formularz) w dniu jej wyświetlania w kalendarzu.