fbpx
20 października 2021

Nieruchomości do 300 tys. – przegląd najtańszych mieszkań z rynku wtórnego w SDP

Szukasz niedrogiego mieszkania w stolicy Dolnego Śląska? Przygotowaliśmy zestawienie ofert w najniższych cenach z rynku wtórnego, dostępnych w biurze SDP Nieruchomości. Aktualizacja: 20 października 2021.

229 000 zł – kawalerka przy Zdrowej

Niewielka kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy ul. Grabiszyńskiej. Nieruchomość obecnie wynajęta, praktycznie gwarantująca regularny, stabilny, satysfakcjonujący miesięczny przychód.

239 000 zł – kawalerka na Hubach

Kolejna, niewielka nieruchomość, tym razem na Krzykach. Niski czynsz i doskonała lokalizacja (kilka minut spacerem od aquaparku) to największe zalety tej inwestycji.

269 000 zł – kawalerka na Klecinie

Przytulnie urządzone mieszkanie w nowym budownictwie (blok z 2019 roku). Bardzo dobra oferta dla kogoś, kto poszukuje lokalu wyposażonego, w dobrym standardzie i rozsądnej cenie.

280 000 zł – kawalerka na Szczepinie

Kawalerka z osobną kuchnią w bardzo dobrej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie ulicy Legnickiej. Ładny widok na zieleń, spokojna okolica oraz dostępność piwnicy – to największe atuty tej inwestycji.

285 000 zł – dwupokojowe mieszkanie na Pilczycach

Doskonała opcja dla osób poszukujących oddzielnych pomieszczeń w niskiej cenie. Nieruchomość przy Hutniczej pozwala na wydzielenie stref do pracy i relaksu, w zależności od potrzeb. Co rzadkie przy tych metrażach – w łazience znajduje się wanna!

289 000 zł – kawalerka przy Wyszyńskiego z możliwością zaadaptowania strychu

Niewątpliwa gratka dla miłośników okazji! Ten lokal znajduje się (jako jedyny) na ostatnim piętrze w budynku i potencjalny nabywca ma możliwość zaadaptowania strychu na własne potrzeby (za dodatkową opłatą).

Obawiasz się o niedostateczne środki finansowe? Zapraszamy na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z doradcą kredytowym, który przedstawi możliwości finansowania inwestycji, biorąc pod uwagę oferty z 15 banków.

Jeśli interesują Cię nieruchomości w tym przedziale cenowym, a żadna z powyższych ofert nie spełniła Twoich oczekiwań zadzwoń lub napisz! Powiadomimy Cię o nowych inwestycjach!