fbpx
09 grudnia 2021

Najdroższe mieszkanie we Wrocławiu – Jak wygląda? Ile kosztuje?

Na początku grudnia w naszej ofercie pojawiło się najdroższe mieszkanie na wrocławskim rynku wtórnym. Penthouse mieści się na ostatnim piętrze apartamentowca "Silence House", znajdującego się przy ul. Krawieckiej, w samym centrum Wrocławia.

Jak wygląda najdroższe mieszkanie we Wrocławiu?

Powierzchnia mieszkania to blisko 250 m2, z czego prawie połowę zajmuje strefa dzienna, a w jej skład wchodzi kuchnia, jadalnia, salon oraz gabinet. Apartament posiada również dwie sypialnie z prywatnymi łazienkami (z czego jedna z sauną), spiżarnię, pralnię, garderobę oraz komórkę lokatorską. Dodatkowym atutem są aż 3 tarasy i balkon, o łącznej powierzchni 60 m2, z których rozpościera się imponujący widok na dachy Starego Miasta. A do mieszkania dostaną się Państwo windą.

Ile kosztuje najdroższe mieszkanie we Wrocławiu?

Do wykończenia użyto materiałów najwyższej klasy. Dębowe podłogi, granitowe blaty, włoskie oświetlenie oraz armatura robią wrażenie. Ale wygląd to nie wszystko! Oprócz imponującego wystroju nieruchomość jest też bardzo funkcjonalna. Apartament został wyposażony w inteligenty system sterowania, który umożliwia zarządzanie mieszkaniem ze smartfona, systemową klimatyzację i wentylację, zmiękczacz wody, wbudowane nagłośnienie, ogrzewanie podłogowe, elektryczne rolety rzymskie i elektryczne żaluzje zewnętrzne, które zapewnią najwyższy komfort użytkowania. Cena netto nieruchomości to aż 6 milionów złotych, czyli ponad 24 tys./m2.

Szczegóły oferty znajdą Państwo tutaj. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Współpraca z naszym agentem - Konradem Rakowieckim sprawi, że będą Państwo na bieżąco informowani o każdej nowej nieruchomości, która spełni Państwa oczekiwaniom oraz uzyskają Państwo dostęp do innych ekskluzywnych ofert, które są dostępne wyłącznie dla klientów biura SDP Nieruchomości.

Kontakt z nami:

Biuro I: ul. Legnicka 50, Wrocław

Biuro II: ul. Kościuszki 16, Wrocław

tel. 602 101 602

mail: konrad-rakowiecki@sdp-nieruchomosci.pl