fbpx
31 marca 2023

Dzień Pośrednika Nieruchomości!

30 marca oficjalnie świętowaliśmy Dzień Pośrednika Nieruchomości. Na różnych płaszczyznach celebrowaliśmy obchody naszego święta składając życzenia, zajadając pyszności i kończąc dzień wspólnym prywatnym seansem w kinie.

W tym dniu zorganizowaliśmy również Dni Otwarte naszego biura, które spotkały się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia i być może - przyszłych pośredników.

Po bloku prelekcji pojechaliśmy "w teren", by na własnej skórze przekonać się jak wygląda praca pośrednika w praktyce, z jakimi wyzwaniami mierzą się doradcy każdego dnia i na co należy zwracać uwagę. Nie zabrakło też okazji do wymiany doświadczeń i swobodnych rozmów. Wszyscy nasi goście okazali się otwartymi i ciekawymi świata osobami - jesteśmy wdzięczni za możliwość poznania się!

Dziękujemy za odwiedziny i nowe znajomości! :)

@sdp.nieruchomosci Tak świętowaliśmy 30 marca Dzień Pośrednika w naszym biurze przy ulicy Legnickiej 😍 raz jeszcze życzymy wszystkim Pośrednikom wszystkiego najlepszego i samych sukcesów 🥳 #agentnieruchomości #pośrednik #pośredniknieruchomości #sdpnieruchomości #świętujemy #drzwiotwarte #nieruchomości #wroclaw #mieszkaniawroclaw ♬ dźwięk oryginalny - SDP Nieruchomości

Każdemu pośrednikowi nieruchomości życzymy satysfakcji z wykonywanego zawodu oraz nieustającego pasma sukcesów!