fbpx
21 marca 2023

Dzień Otwarty w naszym biurze!

30 marca jest Dniem Pośrednika Nieruchomości i świetną okazją do poznania pracy Doradcy Nieruchomości bliżej. Otwieramy się na wszystkich chętnych, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy na tej stronie.

Dlaczego warto odwiedzić nas podczas Dnia Pośrednika?

Idei Dni Otwartych przyświeca hasło „Poznaj nas i daj się poznać!”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w pośrednictwie nieruchomości na zupełnie niezobowiązujące wydarzenie. Nie musisz wysyłać CV, tworzyć listu motywacyjnego i na pewno nikt nie będzie wywierał presji. Wręcz przeciwnie – chcemy pokazać naszą pracę w praktyce, porozmawiać w kuluarach i jeszcze podzielić się wiedzą przydatną w przyszłości – mówi Karolina Siemień, Dyrektor HR w SDP Nieruchomości.

O czym warto wiedzieć?

Najpierw zaprosimy wszystkich na część oficjalną, podczas której nasi pracownicy przedstawią prezentacje, związane z branżą nieruchomości. Tematy zostały tak dopasowane, by każdy wyszedł z ciekawą wiedzą, która może zaowocować szybko w przyszłości. Jesteśmy bardzo otwarci na ciekawe, nieszablonowe pomysły, jeśli więc masz umiejętności, które uważasz, że sprawdziłyby się w branży nieruchomości – koniecznie daj nam o nich znać. Być może umówimy się na staż, praktyki, a możemy specjalnie dla Ciebie powstanie stanowisko pracy! Poznaj nas i daj się poznać!

Agenda oficjalnej części wydarzenia wygląda następująco:

12:00-12:10      Powitanie uczestników

12:15- 12:35     Kredyt nie taki straszny.

Opowiemy o tym jakie warunki należy spełnić, by starać się o kredyt na mieszkanie. Nawet jeśli o tym nie myślicie w tej chwili pewne decyzje wpłyną na ocenę banku w przyszłości, warto więc po prostu o nich wiedzieć.

12:40-13:00      Jak robić zdjęcia nieruchomości?

Nie nauczysz się fachu profesjonalnego fotografa, ale dowiesz się jak za pomocą smartfona zrobić dobre zdjęcia wnętrza, tak by wyeksponować jego zalety, kiedy np. będziesz chciał wynająć mieszkanie kogoś bliskiego.

13:00-13:20      Wprowadzenie do pracy pośrednika w SDP Nieruchomości

Krótkie wprowadzenie do świata pośrednictwa nieruchomości, w którym opowiemy o procesach wdrożeniowych, podstawach prawnych, które należy znać, by wykonywać zawód doradcy klienta i wszystkich krokach, o które warto zadbać przed podjęciem pracy.

13:20-13:40      Rekrutacja oczami rekrutera

Nieważne, czy starasz się o staż, pracę, czy ten etap jeszcze przed Tobą – posłuchaj co ma do powiedzenia doświadczony rekruter. Co jest oceniane na każdym etapie rekrutacji, jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci i czego Ty powinieneś wymagać od rekrutera.

15:00 + Praca pośrednika w terenie

Po obiedzie, jeśli znajdą się chętne osoby zabierzemy je „w teren”, czyli przeprowadzimy realną prezentację nieruchomości i pokażemy jak wygląda praca pośrednika w praktyce.

Ważne daty i godziny

30 marca 2023 – Wrocław, ul. Legnicka 50, start: godz. 12.00

31 marca 2023 – Warszawa, ul. Wilcza 66/68, start: godz. 12.00

Serdecznie zapraszamy!

te