fbpx
20 listopada 2023

Duża promocja na rynku pierwotnym – Black Friday!

Nadszedł czas wielkich obniżek na rynku nieruchomości. Serdecznie zapraszamy do rezerwowania terminów spotkań ze specjalistami z zakresu mieszkań deweloperskich we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Black Friday to doskonała okazja do zapoznania się z nowymi mieszkaniami właściwie w każdej części miasta. Nasi specjaliści doskonale wiedzą które inwestycje są gotowe do użytku, a które przejdą odbiory w kolejnych miesiącach, znają wady i zalety każdej z lokalizacji oraz przede wszystkim mają możliwość skorzystania z promocyjnych cen i ofert, dostępnych tylko u nas!

Dlaczego warto odwiedzić biuro SDP Nieruchomości podczas Black Friday?

  • poznasz aktualne oferty deweloperów z całego Wrocławia i bliskiej okolicy
  • uzyskasz dostęp do promocyjnych cen i bonusów przygotowanych tylko dla klientów SDP Nieruchomości!
  • uzyskasz dostęp do ofert, których nie znajdziesz w żadnym innym biurze!
  • dokładnie zbadamy Twoje potrzeby mieszkaniowe i przedstawimy na nie gotowe odpowiedzi
  • możemy również zweryfikować Twoją zdolność kredytową i zapoznać z aktualnymi ofertami kredytów hipotecznych we wszystkich bankach.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy największym biurem nieruchomości na Dolnym Śląsku i jednym z największych w Polsce! Średnio co 3 godziny realizujemy z klientami transakcje zakupu, sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości. Jesteśmy partnerami firm deweloperskich, część inwestycji obsługujemy na zasadach tzw. wyłączności - czyli jesteśmy autoryzowanym i jednym salonem sprzedaży inwestycji.

Współpraca z SDP Nieruchomości - jakie są korzyści dla klienta?

Oszczędność czasu. Znamy się na nieruchomościach. Potrafimy je dobrze i czytelnie porównać. - nie musisz odwiedzać dziesiątek biur sprzedaży, by mieć dostęp do wszystkich ofert na rynku.

Oszczędność finansowa. Współpraca z biurem nieruchomości przy zakupie mieszkania na rynku pierwotnym nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Proces jest dla klienta bezpłatny, nasze wynagrodzenie pokrywa deweloper.

Wsparcie kredytowe. Doradca kredytowy zbada zdolność kredytową klienta oraz wskaże możliwe opcje z zakresu uzyskania dodatkowego wsparcia na zakup nieruchomości. Opowie o aktualnych programach (np. Bezpieczny Kredyt 2%), wyliczy wysokość ewentualnej raty i precyzyjnie wskaże najbardziej optymalną ofertę banku.

Opieka agenta nieruchomości podczas całego procesu zakupowego. Doradca klienta może towarzyszyć klientowi w całym procesie zakupowym. Czy możliwy jest zakup nieruchomości, w sytuacji, gdy klient przebywa za granicą? Posiadając stosowne upoważnienia wszystko jest możliwe. Prezentacje, negocjacje, gromadzenie dokumentów - jesteśmy w stanie zrobić to online.

Przykładowe oferty Black Friday: