fbpx
25 września 2023

Zorganizujemy Dni Otwarte w Twojej nieruchomości!

Decyzja o sprzedaży nieruchomości to z reguły jedno z najważniejszych przedsięwzięć w życiu każdego właściciela. Wybór odpowiedniej strategii sprzedaży niejednokrotnie determinuje pomyślny rezultat transakcji. W dzisiejszym dynamicznym rynku nieruchomości, pełnym konkurencji, istnieje wiele sposobów prezentacji oferty. Jednym z najefektywniejszych, a zarazem najbardziej niedocenianych, jest zorganizowanie tzw. "Dni Otwartych Nieruchomości". To wydarzenie, które otwiera drzwi potencjalnym nabywcom, oferując im unikalną możliwość zapoznania się z przyszłym miejscem zamieszkania. W niniejszym artykule przedstawimy powody, dla których organizacja tego typu wydarzenia może okazać się kluczowa dla sukcesu sprzedaży nieruchomości i pokazujemy jakie korzyści przyniosła organizacja wydarzenia w naszym biurze.

SDP Nieruchomości w sobotę 16 września organizowało Drzwi Otwarte dla inwestycji Kamieńskiego 232. Podczas tego wydarzenia doradcy biura prezentowali zainteresowanym klientom każde z dostępnych mieszkań oraz pomieszczenia przynależne - tj. komórki lokatorskie. Odwiedzający mogli zwiedzić halę garażową i ocenić kwestie związane z bezpieczeństwem, kameralnością budynku, sąsiedztwem itp.

Podczas sobotniego wydarzenia ugościliśmy ponad 16 zainteresowanych osób, podpisaliśmy kilka wstępnych rezerwacji i już w następnych dniach towarzyszyliśmy klientom podczas podpisywania umów rezerwacyjnych. Zainteresowani goście umawiali się na spotkania wcześniej i podejmowali spontaniczne decyzje o wizycie na Kamieńskiego 232, za sprawą reklam, które były wyświetlane w internecie.

W pierwszym miesiącu współpracy klienci SDP Nieruchomości zarezerwowali 27 lokali i podpisali 7 umów przedwstępnych.

Samo wydarzenie relacjonowaliśmy w mediach społecznościowych, co spotkało się z bardzo dobrym odbiorem wśród klientów oraz pracowników i osób z branży.