← Wróć do oferty Drukuj / Zapisz jako PDF
SDP Nieruchomosci
Mieszkanie | Na sprzedaż

2-pok. mieszkanie w ścisłym centrum|balkon|Wita Stwosza

Wrocław, Stare Miasto, Wita Stwosza · ID Oferty #44172
Cena
740 000zł
Powierzchnia
44 m²
Cena za m²
16 715zł/m2
Rok budowy
1960
Liczba pokoi
2
Piętro
4 z 4

Szczegóły oferty

Opiekun oferty:
Katarzyna Flendrich
numer licencji PFRN 28425
tel. 602 101 602

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w ścisłym centrum Wrocławia z pięknym widokiem na Kościół św. Marii Magdaleny.
Nieruchomość dla osób ceniących komfort i miejski styl życia.

Otoczenie nieruchomości:
Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Wita Stwosza – ścisłym centrum miasta. Jedna z historycznych ulic Wrocławia, charakteryzuje się gęstą, zabytkową zabudową oraz bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe oraz obiekty turystyczne i kulturalne. W niedalekiej odległości położone jest również centrum handlowe Galeria Dominikańska.
Z okien rozpościera się piękny widok na Kościół św. Marii Magdaleny, a kilkuminutowy spacer umożliwia dotarcie do najważniejszych atrakcji Starego Miasta.
Okolica jest znakomicie skomunikowana z pozostałymi częściami Wrocławia. W odległości tylko 100 m występuje przystanek tramwajowy linii 3, 5, 7, a w odległości 350 m przystanek tramwajowy linii 8, 9, 11, 12, 13, 17, 23. Przystanek autobusowy zlokalizowany jest przy placu Dominikańskim – 350 m.
Dzięki położeniu w sercu historycznego centrum, okolica ulicy Wita Stwosza łączy topową lokalizację z pełnym dostępem do infrastruktury miejskiej, co czyni ją atrakcyjnym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i pod dochodową inwestycję.

Układ pomieszczeń:
– salon z otwartą kuchnią i jadalnią,
– sypialnia,
– garderoba,
– łazienka z WC,
– przedpokój,
– balkon.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Najważniejsze informacje:
– mieszkanie po generalnym remoncie,
– ogrzewanie miejskie,
– światłowód,
– miejsca postojowe dostępne na placu przy budynku,
– czynsz w wysokości 865 zł/2 osoby.

Atuty:
– mieszkanie jasne i dwustronne (ekspozycja północ – południe),
– komfortowy balkon z pięknym widokiem,
– klimatyzacja,
– gotowe do zamieszkania,
– wyposażone w sprzęt w zabudowie wysokiej jakości m.in. piekarnik, mikrofalę, chłodziarkę do wina, ekspres do kawy oraz zmywarkę;
– pojemna garderoba z pralką i suszarką,
– komfortowy i funkcjonalny układ pomieszczeń,
– świetnie skomunikowana okolica – w bliskiej okolicy aż 2 przystanki tramwajowe,
– prestiżowa lokalizacja w historycznym centrum miasta.

Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:
Nieruchomość polecam osobom ceniącym komfortowy, miejski styl życia w sercu Wrocławia, gdzie restauracje, kawiarnie, sklepy i komunikacja miejska znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru.
Dzięki prestiżowej lokalizacji oraz braku konieczności dodatkowych nakładów finansowych – mieszkanie stanowi również doskonałą propozycję inwestycyjną pod wynajem krótkoterminowy.

Niedostateczne środki? To nie problem.
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Zapraszam na bezpłatną prezentację:
Katarzyna Flendrich
tel. 602 101 602

O szczegóły oferty zapytaj naszego agenta

Katarzyna Flendrich
Katarzyna Flendrich
biuro@sdp-nieruchomosci.pl
+48 602 101 602

Galeria

Wygenerowano: 2026-03-24 01:25 · SDP Nieruchomosci · https://sdp-nieruchomosci.pl/oferty/mieszkania/wro-2-pok-mieszkanie-w-scislym-centrumbalkonwita-stwosza-1611374/